ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Катастрофа МАУ: Іран відкликав пропозицію про виплату компенсацій сім’ям загиблих

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Грудня 2020, 12:31

Іран відкликав пропозицію про виплату сім’ям загиблих в катастрофі літака «Міжнародних авіаліній України». Кошти на компенсації хотіли виділити з фонду національного розвитку. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін, передає «Громадське радіо».

За його словами, уряд Ірану відкликав пропозицію щодо закладання в бюджет на 2021 рік 200 млн євро для компенсації рідним загиблих в авіакатастрофі.

«Передбачалося, що 200 млн євро виділять саме з фонду національного розвитку, що спричинило серйозні внутрішні дискусії в іранському суспільстві, але ми будемо вітати плани іранського уряду зарезервувати певну суму коштів у бюджеті для виплати компенсацій», – заявив Євген Єнін.

Він зазначив, що про розмір компенсацій поки не починали переговори з іранською стороною.

«Позиція України виходить з того, що рівень компенсації значною мірою буде залежати від обставин катастрофи та від рівня співпраці іранської сторони, зокрема, з Україною щодо забезпечення об’єктивного і неупередженого розслідування катастрофи», – заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін.

Читайте нас в Telegram