ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадські інструктори провели навчання з планування бойових дій

28 Грудня 2020, 9:09
Канадські інструктори провели навчання з планування бойових дій

На базі полігона міжвидового центру підготовки військових частин і підрозділів «Широкий Лан» завершилися навчання, які проводили представники збройних сил Канади та інструктори Центру для військовослужбовців  управління 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Навчання проводилися спільно зі штабами батальйонів і дивізіонів, що входять до складу бригади. Про це повідомляє пресслужба з’єднання.

Навчання стосувалися планування бойових дій і ухвалення рішень за стандартами НАТО (MDMP) та управління підрозділами під час бою (CTC). Заняття пройшли в три етапи. На першому – слухачі провели оцінку сил і вогневих засобів противника, на другому: планування бойового застосування підрозділів, а також їхньої взаємодії на полі бою, на завершальному етапі визначили основні напрямки дій і оформлення бойового наказу.

Як зазначив представник збройних сил Канади, під час планування бойових дій вся майбутня операція прораховувалася до дрібних деталей. Наприклад, було визначено заліковий кілометраж для бойової техніки, її технічні та бойові спроможності, коефіцієнти прохідності різними типами місцевості, вогнева потужність підрозділів відповідно до штатного озброєння, наявність особового складу тощо. Виходячи з цього розроблялися різноманітні варіанти бойових наказів.

– Заняття виявилися для нас дуже корисними в плані опанування практичних навичок управління діями підрозділів на полі бою, – розповів один з учасників навчань підполковник Олександр. –  Канадські інструктори розповіли  про методологію планування, яка інтегрує діяльність командира, штабу та підпорядкованих штабів. Це дозволить командиру краще розуміти бойову обстановку, яка складається під час виконання бойового завдання, і ухвалювати  відповідні рішення щодо вибору варіантів дій і розробки наказу підрозділам.

Фото зі сторінки бригади

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Навчання та тренування, Новини