ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Із молдовськими шевронами в Тирасполь, або Чи реально втілити підступні російські сценарії у Придністров’ї

29 Грудня 2020, 9:24

Відомий базікало і провокатор, та ще й до того ж військовий злочинець Стрєлков-Гіркін, в інтервью російському «зливному інформаційному бачку» під назвою «Новий день» зробив досить цікаву заяву. Він стверджує, що незабаром Україна і Молдова мають захопити Придністров’я. Ініціатором цього захоплення, мовляв, стане Україна (правда, навіщо це нам потрібно – Гіркін не пояснив). І Київ планує втілити підступний сценарій. Згідно з ним українські бійці мають перевдягнутися у молдовську форму і воювати за Молдову (?): «… оденут хохлов, нашлепают им нашивки, все будут всё понимать, но формально не пойман – не вор. А ловить-то кто будет? Какое-нибудь ОБСЕ, а ОБСЕ сделает вид, что не видит».

Для чого це нам потрібно, Гіркін пояснює так: це буде спроба звільнити Донбас і Придністров’я для Молдови, і саме тому президент України Зеленський заговорив про можливість російської атаки на Україну з Криму…

Незрозумілим є питання, навіщо перевдягати українців в молдовську форму? Хіба молдовани самі не можуть воювати? Щось тут явно нелогічне придумав Гіркін та ще й «приплів» сюди Туреччину з Азербайджаном під час війни в Нагірному Карабаху (турки переодели своих наемников из Сирии в форму азербайджанской пограничной стражи. Реально там воевали сирийские боевики, их полторы-две тысячи, они были одеты в форму не армии, а именно пограничной службы Азербайджана).

На подібні висловлювання таких одіозних персонажів можна навіть і не звертати уваги, проте саме такі базікала, намагаючись зривати інформаційні хайпи й перебувати «на слуху» мас-медіа, інколи виказують підступні задуми російських спецслужб.

Дійсно, новообрана президент Молдови Майя Санду зразу ж після перемоги на виборах заявила, що всіма силами домагатиметься виводу російських військових із Придністров’я. Коментуючи її заяви, російська пропаганда однозначно зробила висновки, що в Молдові знову розпочнеться війна (інші сценарії навіть не розглядались). І хоча Санду не сказала жодного слова про якісь силові засоби тиску на Придністров’я, російські «експерти» вже почали розробляти плани воєнних операцій проти України й Молдови. Не сумніваюсь, що і спецслужби РФ таких силових сценаріїв розробили кілька. Можливо, що один із них – улюблена російська справа – провокації з перевдяганням у чужу військову форму.

Дійсно, Гіркін мимоволі міг розбазікати один із вірогідних планів російських спеців – перевдягнувшись у молдовську форму, здійснити провокацію проти російських військових, демонструючи, що під шевронами зовсім не молдовани, а українці. Тим самим втягуючи в конфлікт у Молдові ще й нашу країну.

Знаючи підлість і підступність Москви, такий сценарій виглядає цілком реальним. А втягування нас у придністровський конфлікт розв’яже руки Росії й на інших «українських» напрямках. Чи підуть вони на це – можливо, адже Москві потрібно «перехопити ініціативу» у врегулюванні «українських питань», а засоби тиску на нас уже майже скінчились.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Blogger pool, Публікації