ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Епіднагляд: відбувся семінар-тренінг щодо профілактики ВІЛ-інфекції у ЗСУ

30 Грудня 2020, 17:39
Епіднагляд: відбувся семінар-тренінг щодо профілактики ВІЛ-інфекції у ЗСУ

Нещодавно на базі 10 регіонального санітарно-епідеміологічного управління у рамках проєкту «Надання технічної допомоги для військовослужбовців Збройних Сил України» та програми для військовослужбовців Надзвичайного плану Президента США для боротьби з ВІЛ/СНІДом (DHAPP PEPFAR) вперше було проведено онлайн тренінг щодо профілактики ВІЛ-інфекції у Збройних Силах України.

Про це повідомляється на сторінці Командування Медичних сил ЗСУ у мережі Facebook.

Під час онлайн-включення присутні фахівці регіональних санітарно-епідеміологічних управлінь (м. Київ, м. Одеса, м. Харків, м. Дніпро), Української військово-медичної академії та МГО «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу та туберкульозу» обговорили низку питань із зазначеної тематики.

Зазначається, що завдяки підтримці міжнародних партнерів та наполегливій роботі санітарно-епідеміологічного управління Командування Медичних сил ЗСУ за короткий проміжок часу на базах 3-х регіональних санітарно-епідеміологічних управлінь було створено спеціально облаштовані тренінгові центри. Ці центри надають змогу максимально ефективно здійснювати освітній процес, поглиблювати теоретичні знання та поліпшувати практичні навички спеціалістів, що зі свого боку зумовить удосконалення системи епідеміологічного нагляду та зменшення захворюваності на інфекційні хвороби серед військовослужбовців Збройних Сил України.

Наразі заплановано подальший перспективний розвиток системи постійного навчання військових медиків та створення ще 6 тренінгових центрів на базах інших регіональних санітарно-епідеміологічних управлінь.

Стежте за нами в Instagram
Навчання та тренування