ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Директори департаментів Міноборони і генерали підуть на курси стратегічного управління вищого рівня

15 Грудня 2020, 10:03

Про це на брифінгу в пресцентрі АрміяInform заявив директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир Мірненко.

– Нині ставимо перед собою ще одну амбітну мету – започаткувати новий курс професійної військової освіти. Курс стратегічного управління вищого рівня і державної політики розроблять для директорів департаментів міністерства, вищого військового керівництва ЗСУ, інших складових сектору безпеки та оборони. Переконаний, що високопосадовці теж мають відшліфовувати управлінські навички й набувати нових знань, адже це – стратегічні лідери, кризові менеджери. Кожен із них має чітко усвідомлювати напрям своєї діяльності, його кінцеву мету, вміти будувати плани, стратегічно мислити, здійснювати стратегічне управління, – зазначив Володимир Мірненко.

За його словами, подібні курси активно практикують за кордоном.

– Коли ми почали аналізувати освітню політику наших колег зі США, то з’ясували, що у них є триденні курси стратегічного управління та держполітики. Ми ж плануємо збільшити тривалість таких курсів до двох тижнів, аби ефективно залучити не тільки національних експертів, а й іноземних. Провідною ідеєю курсу є створення своєрідного освітнього майданчика для обміну думками, організації диспутів, пошуку альтернативних варіантів розв’язання дискусійних питань. Наше бачення – навчатися слід у форматі живого спілкування, а не академічного засвоєння теоретичного матеріалу, – додав директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України.

Фото – Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Вишкіл, Новини