ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Діти Хмельниччини передали святкові привітання захисникам на передову

1 Грудня 2020, 19:55
Діти Хмельниччини передали святкові привітання захисникам на передову

В обласному центрі лідери учнівського самоврядування передали волонтерам понад сотню святкових пакунків від вихованців навчальних закладів Хмельниччини.

Зазвичай діти самі дуже люблять отримувати новорічні дарунки, подаруночки від святого Миколая. Але залюбки відгукнулись на пропозицію – подарувати щось гарне своїм захисникам.

Дитячі подарунки доставлять військовим, які захищають Україну на східних рубежах. До їх приготування долучились у школах та дитячих садочках області. Маленькі вихованці та їхні батьки власноруч виготовили та передали ялинкові прикраси, іграшки, багато солодких гостинців і домашньої духмяної випічки, теплих листів і зворушливих малюнків, новорічні подарунки захисникам України. Все це діти зібрали та по-святковому упакували. На багатьох пакунках є написи – з якого саме навчального закладу поїде святковий привіт на передову.

– Діти зробили все необхідне, щоб підготувати подарунки до зимових свят. Сподіваємося, що «миколайчики» принесуть та передадуть нашим  воїнам тепло маленьких люблячих сердець, – зазначив координатор центру підтримки АТО/ООС Володимир Шрубковський.

– Ми дякуємо за подарунки та турботу, яка дуже необхідна військовим на передовій, – подякував дітям за підтримку захисників України присутній на заході начальник гарнізону полковник Костянтин Радченко.

Невдовзі зібрані подарунки волонтери доставлять до адресатів на Схід держави.

Фото пресслужби Хмельницької ОДА

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство, Новини