ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

30 військовослужбовців закінчили курси з англійської мови за стандартами НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Грудня 2020, 14:10

На базі Військової академії (м. Одеса) відбувся черговий випуск військовослужбовців, які навчались на курсах вивчення англійської мови. Протягом декількох місяців тридцять представників майже всіх видів Збройних Сил України пройшли навчальний курс із вивчення іноземної мови за мовними стандартами НАТО і отримали відповідні сертифікати.

Ця система підготовки слухачів ґрунтується на сучасних міжнародних методиках навчання і, насамперед, зорієнтована на специфіку службової діяльності слухачів, які задіяні в секторі безпеки і оборони України.

− Спілкування однією мовою − це чи не найголовніше завдання, що стоїть перед  особовим складом Збройних Сил України на шляху до повноправного членства в Північноатлантичному альянсі. Збільшення кількості офіцерів, які володіють англійською мовою, підвищує рівень оперативної сумісності України зі Сполученими Штатами, а також з іншими країнами-членами НАТО, − розповів один із керівників курсів підготовки полковник Андрій. − Ці нові спроможності будуть сприяти їхній військовій кар’єрі, налагодженню особистих і ділових контактів, відкриють додаткові можливості в подальшому взяти участь у інших освітніх програмах для військовослужбовців, які впроваджуються країнами Альянсу.

− Дуже задоволений навчанням, − поділився враженням від проходження курсів капітан 2 рангу Олексій. − Навчання проходили в цікавій, динамічній, інтерактивній площині. Сподіваюсь, що нові знання значно покращать подолання мовного бар’єру, сприятимуть формуванню комунікаційних можливостей, звички висловлювати свої думки англійською мовою.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram