ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Знімай штани, соколику!..

30 Листопада 2020, 20:05
Знімай штани, соколику!..

Академік Іван Петрович Павлов дуже любив собак…

Але це зовсім не заважало видатному російському фізіологові та геніальному творцеві вчення про першу та другу сигнальні нервові системи не менше любити самих людей.

Ба більше! В ім’я людства Іван Петрович навіть провів над собою унікальний науковий експеримент. Вмираючи, він буквально по днях, годинах і секундах зафіксував у власному щоденникові (останні його сторінки під диктовку записував уже асистент. — Й.Ш.) усі ті фізичні та психологічні зміни, що відбуваються в організмі людини, яка йде з життя…

Шкода, що на момент світової пандемії видатного вченого, лауреата Нобелівської премії в галузі медицини, а також його вірних піддослідних чотирилапих соратників немає поряд…

…Президент Росії Володимир Володимирович Путін так само дуже любить собак…

А окрім цього, він любить ще — лошат, телят, оленят, рисенят, дельфінят…

Стосовно ж кошенят нічого сказати не можу… Скільки не передивлявся в YouTube ролики за участю Володимира Володимировича, так ніде і не зустрів його в компанії цих вусатих-смугастих пародій на усурійського тигра.

Зате вкотре упевнився: президент Росії дуже любить дітей, не шкодує, звісна річ, своєї сановитої уваги і жінкам, але от чого не можна в лідера держави відняти, так це — його особливий пієтет до люду воєнного, надто — до льотчиків-винищувачів та моряків-надводників, ну, а якщо останніх десь поряд нема, то залюбки може сфотографуватись і в гурті моряків-підводників…

Росія без армії — все одно, що без бліх дворовий пес!..

Тож увага військовій потузі в Росії-матінці приділяється ой ще й яка!!! Не сором тепер, знаєте, до народу і в самому галіфе вийти!

…От днями, Володимир Путін вирішив випробувати російську вакцину від COVID-19 на 400 тисячах військових.

Що ж тут поганого?! Не на армію ж чиновників-дармоїдів найдорожчу вакцину витрачати…

А якщо завтра війна?!. А якщо завтра, як у пісні співається, в похід?!. Хто стане груддю на захист святих рубежів?!

Бізнесмени — не стануть, повтікають одразу, щури ганебні, до своїх грошей в офшори…

Середній клас теж не ликом шитий! Усе на Захід шию викручує… На пенсіонерів, домогосподарок та дітей… Самі розумієте — не той віковий антураж… І в танк їх з ополоником не запхаєш, і точку “У” в одні руки якось не зручно давати…

Можна, звісно, до наукового експерименту медиків залучити… Але ці люди в білих халатах і без того на передньому краї боротьби із клятим коронавірусом, уже з ніг падають…

Правда, дехто з науковців підказував: провести спершу без ризику досліди на собаках чи мавпах…

А як же тоді чистота експерименту? Чого від тих горопашних тварин ще можна чекати? Одні на всю, як кажуть, Іванівську глотку дертимуть і зуби вишкірятимуть, а ті, що з мордами неголеними, у лікарів банани кулятимуть… Дурня, коротше!

Ні, нам у цім ділі не до собак Павлова та мавп із зоопарку, нам тут стратегічний — і напрям, і підхід поєднати треба!.. Щоб уже все та «навірняка» в нас було, щоб ми той ковід-19, як ту надокучливу муху, одним ударом кулака приплющили!.. Щоб, значить, і плазма від якісно відвакцинованих військовослужбовців у нас була, а не від якихось там цивільних шалапутів-алкашів, і антитіла із суворим, як медпротокол пише, армійським титлом народ російський мав…

…Приблизно так, а, може, і не так, міркував собі Володимир Володимирович, сидячи у своєму кремлівському кабінеті, поки не гукнув до себе на візитерію міністра оборони Росії С. Шойгу:

— Слухай сюди, Серього! Рішення ми з тобою таки правильне прийняли… Будемо експериментувати!.. Третього не дано… А щоб нас ніхто ні в чому не звинуватив, то тут живий приклад потрібен… Ти ж книгу Фурманова «Чапаєв» читав?.. Гаразд, гаразд, не виправдовуйся тільки, кінофільм, знаю, в дитинстві точно дивився… Пригадуєш, як там легендарний комдив Василь Іванович про роль командира та його місце в бою відгукувався?! Щоб на білому коні, значить, і попереду всіх!.. Ого-го-го!!!

— А ви, Володимире Володимировичу?!. Невже теж?!.

— Ні, Серього!.. Ти так не жартуй!.. Мені Діма Пєсков і думати про це заборонив… Хоч я денно і нощно пориваюсь ту вакцину і собі куди слід заштрикнути… «Ви, — каже, — Володимире Володимировичу у нас тільки один- єдиний головнокомандуючий, більше таких у нас ніде нема, а от міністра нового, якщо із попереднім щось не так піде, ми завжди знайдемо… Росія на кадри — країна небідна!»

Отож давай, Серьога, не дрейф!.. Уперьод — на амбразуру, як казали наші діди-Матросови! І ні кроку назад! На тебе весь особовий склад наших Збройних сил, від рядового до маршала, дивиться! І я, до речі, дивлюсь!.. І журналісти теж дивляться!..

…А ось на порозі і наша дорога сестричка тьотя Дуся, яка і проведе тебе в наш кремлівський медпункт… Ти її, певно, ще не забув, відколи в адміністрації у нас працював? Пригадуєш її неодмінний жарт-примовочку: «Знімай, соколику, штани!.. І — не забудь вдягти, як мушка вкусить!.»

***

…Із чотирьохсот тисяч військовослужбовців… першим, кажуть, на медичну кушетку ліг таки — герой Росії!..

Слава усім наступним воякам, що теж успішно пройдуть щеплення вітчизняною вакциною!!!

Ур-а-!.. Ур-а-р-а-а!.. Рівняймось на маршала!

А також, перепрошую, — на мушку!.. Тут, знаєте, вже не до лампас із субординаціями!..

Дай, Боже праведний, здоровля нам усім!

Спеціально для АІ — Йозеф Швейк-правнук, бравий  невакцинований вояк.

Стежте за нами в Instagram
Військовий гумор