ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збройні сили Королівства Швеція поділяться власним досвідом практичної участі у Програмі розширених можливостей НАТО

21 Листопада 2020, 10:22
Збройні сили Королівства Швеція поділяться власним досвідом практичної участі у Програмі розширених можливостей НАТО

Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак провів телефонну розмову з Головнокомандувачем Збройних Сил Королівства Швеція генералом Мікаелем Бюденом. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

В ході бесіди було обговорено двосторонню співпрацю, боротьбу з COVID-19 та допомогу Військово-Морським Силам Збройних Сил України зі сторони шведських партнерів, а також ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил, де попри домовленості, мають місце зухвалі, провокативні порушення перемир’я з боку російсько-окупаційних військ.

Так, Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак зазначив, що для Збройних Сил України важливим є практичний досвід участі Королівства Швеція у Програмі розширених можливостей НАТО (EOP), зокрема в контексті найбільш ефективного та раціонального використання Програми.

В свою чергу, Головнокомандувач Збройних Сил Королівства Швеція генерал Мікаел Бюден повідомив, що шведська сторона має найкращі враження від результатів реформування українських Збройних Сил та вбачає розширення подальшої співпраці у військовій сфері наступного року. Мова йде про допомогу, як в форматі участі в міжнародних програмах, так і в форматі цільової допомоги українським ВМС.

«Королівство Швеція, як один з наших надійних партнерів і вірний друг України, зробило значний внесок у розвиток бойових можливостей Збройних Сил України», – підкреслив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Головнокомандувач Збройних Сил України подякував Уряду і народові Королівства Швеція за постійну та потужну підтримку України та допомогу у боротьбі з російською агресією. «Ми готові ділитися досвідом та рухатися далі разом», – акцентував Головнокомандувач Збройних Сил України.

Наприкінці розмови генерал-полковник Руслан Хомчак запросив Мікаела Бюдена відвідати Україну та висловив сподівання, що в наступному році українсько-шведське військове співробітництво буде інтенсифіковане.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини