ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступник секретаря РНБО назвав об’єкти в Криму, де окупанти можуть зберігати ядерну зброю

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Листопада 2020, 14:41

Можливості Російської Федерації щодо зберігання та розташування ядерної зброї на території окупованого Криму достатньо великі. Ще з радянських часів там існували декілька об’єктів, які використовувались для зберігання ядерної зброї, сказав заступник секретаря РНБО України Сергій Кривонос в інтерв’ю «Апостроф Live». Про це повідомляє “Інформаційний спротив”.

Один з об’єктів — це так звана “Феодосія-13”, нині це село Краснокам’янка. Татарською мовою — це урочище Кизилташ, де з початку 50-х років протягом 6 років велося велике будівництво бази зберігання. Це колишнє 12 управління Міністерства оборони СРСР, яке відповідало якраз за ядерну зброю. Об’єкт був у використанні до 1996 року, а остання зброя звідти була вивезена у середині 1990-х років.

«Це величезний об’єкт, це понад 30 км тунелів розмірами, як у метрополітені, а в деяких моментах — значно більші. Об’єкт було частково законсервовано, частково — розкрадено. За нашою інформацією, після анексії Криму, Росія почала проводити певні роботи на цих об’єктах», — сказав Кривонос.

За його словами, другий об’єкт, який є на території Криму — це Балаклава, де розташовані підводні човни РФ. Також там додатково, і це перевірена інформація, зроблені штольні для підводних човнів.

Читайте нас у Facebook