ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Запорізькі артилеристи успішно виконали поставлене завдання під час наступальної операції

27 Листопада 2020, 19:39
Запорізькі артилеристи успішно виконали поставлене завдання під час наступальної операції

Окрема артилерійська бригада «Запорізька Cіч» під час двостороннього командно-штабного навчання з бойовою стрільбою успішно виконала поставлені завдання під час наступальної операції в умовах застосування умовним противником ракетно-авіаційної та високоточної зброї, а також засобів радіоелектронної боротьби.

За словами керівника навчань – ТВО начальника управління ракетних військ і артилерії Оперативного командування «Схід» полковника Олега Нестерука, метою навчань була перевірка здатності офіцерів управління бригади та бригадних підрозділів планувати бойові дії та управляти діями підрозділів під час наступальної операції. До навчань залучили всі артилерійські дивізіони з управлінням бригади.

Навчання відбулося у кілька етапів. Розпочалося з планування бойових дій бригади, де офіцери управління й підрозділів планували спершу комбіноване пересування в райони бойового призначення, а потім – бойові дії, після чого керували підрозділами у наступальній операції.

Управління здійснювалось в умовах реального застосування засобів РЕБ з боку підрозділів умовного противника. Роль противника виконували військові іншої бригади, які здійснювали пересування військ, розгортання артилерійських та реактивних батарей, висували диверсійно-розвідувальні групи, застосовували засоби РЕБ. Ці цілі реально виявляли – підрозділи артрозвідки бригади проводили розвідку противника й корегування вогню артилерії за допомогою БПЛА, радіолокаційних станцій AN/TPQ-36 та автоматизованих звукометричних комплексів.

Закінчилися навчання етапом бойової стрільби, де бригада показала добру навченість. Тактичні дії й стрільбу частини оцінюють на «добре».

– Вважаю, що «Запорізька Cіч» є найкращою артилерійською бригадою у Збройних Силах. Вона неодноразово доводила це на конкурсах і змаганнях, – зазначив Олег Нестерук.

Як повідомляла АрміяInform, за результатами конкурсу на кращу артилерійську  батарею ЗСУ 2020, найкращими причіпною та протитанковою батареями визнано воїнів окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Фото Андрія Безрука

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Навчання та тренування, Новини