ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як одеські курсанти з бразильського джиу-джитсу змагались

24 Листопада 2020, 10:05
Як одеські курсанти з бразильського джиу-джитсу змагались

У військовій академії м. Одеса серед курсантів першого курсу пройшли змагання з бразильського джиу-джитсу.  І хоча хлопці займаються цим видом бойового мистецтва ще зовсім нещодавно, але вже показали  гарні результати.

Проведення цих змагань стало можливим за ініціативи начальника факультету ДШВ та МП полковника Сергія Куза, клубу бразильського джиу-джитсу Одеси та спортивного корпусу «Легіон». А подарунки, як і проведення тренувань, організовував проєкт UA Navy Sport.

– В Україні та у світі шаленої популярності набуває відносно молоде бойове мистецтво з японським корінням – бразильське джиу-джитсу. В його основу закладено ідею, згідно з якою людина невеликої комплекції і сили, використовуючи принцип важеля і застосовуючи больові та задушливі прийоми, може успішно захистити себе від супротивника, набагато більшого за силою і розмірами, – розповідає викладач факультету ДШВ та МП майор Микита Вітек. – Освоївши певний арсенал технік і комбінацій, ви зможете відносно легко перемогти опонента, не лишаючи йому жодних шансів. Це мистецтво може практикуватися як система самозахисту, зокрема у війську, а особливо у силових підрозділах спеціального призначення.

Сьогоднішній турнір з боротьби пройшов за правилами IBJJF. Це нарахування балів за виконання дозволених прийомів з урахуванням самого виконання та стабілізації  противника в положенні протягом трьох секунд.

–  Бразильське джиу-джитсу вимагає від вас зібраності, сконцентрованості, а також  вчить швидко знаходити правильне рішення для розв’язання тієї чи іншої задачі.  Це можуть бути і неординарні рішення, але саме завдяки ним досягається мета, – продовжує Микита Вітек. –  Володіння цим бойовим мистецтвом допоможе хлопцям у майбутньому при виконанні завдань за призначенням. Також  курсантів, які будуть показувати гарні результати, за допомогою Клубу Бразильського джиу-джитсу Одеса готуватимемо для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Курсанти, які посіли призові місця, наприкінці змагань були нагороджені  грамотами, подарунками та цінними призами від партнерів проєкту.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Спорт