ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військово-Морські Сили отримали партію відновлених якірних та протидесантних мін

20 Листопада 2020, 11:26

Приватна компанія «Технокластер», що входить до складу ТОВ «Науково-виробнича корпорація «Клівер», достроково передали представникам Міноборони партію відновлених корабельних мін (так звані «малі якірні» та «контактні протидесантні» варіанти виробів), повідомляє Defense Express.

Окрім виконання поточних державних контрактів з відновлення морського озброєння (мін та торпед, що стоять на озброєнні ВМС України), на НВК «Клівер» за попередньою домовленістю з Командуванням ВМС ЗС України також проводять роботи з вивчення можливості модернізації морських авіаційних та універсальних донних мін типу АМД та УДМ.

Також компанія працює над відновленням та модернізацією низки гідроакустичних станцій та створенням оптико-електронних систем оперативно-тактичного призначення й комплексів для підготовки операторів гідроакустичних засобів.

Зокрема один таких спеціальних автоматизованих комплексів для навчального класу підготовки операторів гідроакустичних засобів (для освоєння роботи гідроакустичної станції МГК-345 «Бронза» та підкильної гідроакустичної станції МГК-335 «Платина») минулого року отримав 198-й навчальний центр ВМС України.

Читайте нас у Facebook