ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Важливо зберігати єдність між Україною та Польщею в оборонній сфері – Олексій Данілов

20 Листопада 2020, 12:15
Важливо зберігати єдність між Україною та Польщею в оборонній сфері – Олексій Данілов

Польща була і залишається найвідданішим другом України у питаннях протидії гібридній російській агресії, тому важливо зберігати єдність, збагачувати союзницький потенціал в оборонній сфері обох країн.

Про це за підсумками зустрічі заявив на своїй сторінці у Фейсбук Секретар РНБО Олексій Данілов.

«Мій колега – Керівник Бюро національної безпеки Республіки Польща Павел Солох зробив важливу заяву про те, що НАТО має допомагати Україні і Грузії зміцнювати їх стійкість зважаючи на загрози з боку Росії. Цілком підтримую думку Павела Солоха про важливість збереження єдності, збагачення союзницького потенціалу в оборонній сфері», – зазначив Олексій Данілов.

За його словами, це чергове підтвердження послідовної підтримки польською стороною нашої держави в її європейських і євроатлантичних прагненнях. Тільки разом країни-члени НАТО й їх партнери можуть протистояти спільному ворогові.

«Ми з Павелом Солохом постійно перебуваємо на зв’язку, обговорюємо актуальні виклики у сфері безпеки. Думаю, що суттєвим внеском у зміцнення безпеки євроатлантичного простору стане активізація співпраці наших відомств у новому форматі на кшталт «Люблінського трикутника». Польща – наш надійний партнер у нинішні складні для України часи. Ми це цінуємо!», – наголосив Секретар РНБО Олексій Данілов.

Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України