ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В НУОУ відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція з питань впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі ВВНЗ

21 Листопада 2020, 12:37
В НУОУ відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція з питань впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі ВВНЗ

У Києві, за підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія, в режимі онлайн відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція за темою: «Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів та можливі шляхи їх вирішення», організована Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського. Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України.

У заході взяли участь представники Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, вищих військових навчальних закладів, вищих навчальних закладів інших силових відомств та закладів вищої освіти України, провідні світові і вітчизняні науковці.

Активну участь у Конференції з боку держав-членів НАТО та країн-партнерів взяли експерти Міністерства оборони Королівства Норвегія, Норвезького університету оборони, Інституту Джефферсона (США), Командування ОЗС НАТО з питань трансформації, Організації «Ініціатива з дистанційного навчання» (США), Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP), Робочої групи з питань дистанційного навчання Консорціуму програми «Партнерство заради миру», Школи НАТО в Обереммергау, Оборонного Коледжу НАТО, Військової академії імені генерала Михайла Апостольскі (Республіка Північна Македонія), Національного університету оборони Румунії імені Кароля І (Румунія).

З боку вищих військових навчальних закладів, вищих навчальних закладів інших силових відомств та закладів вищої освіти України долучилися фахівці з Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Національної академії Служби безпеки України, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного університету внутрішніх справ, Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Усього в конференції взяло участь майже 250 осіб із 16 країн (України, Афганістану, Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Естонії, Грузії, Німеччини, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Північної Македонії, Румунії, Тунісу, США) та представники НАТО.

Учасники заходу обмінялися досвідом впровадження дистанційного навчання в освітній процес, були визначені шляхи його удосконалення. Значну увагу було приділено обговоренню питань здійснення освітнього процесу під час пандемії COVID-19.

− Значущість конференції посилило те, що вона відбувається у важливий момент для України, оскільки Збройні Сили України знаходяться на етапі оборонної реформи, частина якої полягає в реформуванні військової освіти, ‒ зазначив у зверненні до учасників заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з наукової роботи генерал-майор Павло Щипанський.

На думку учасників онлайн-конференції, такий спільний міжнародний захід є важливим елементом впровадження технологій дистанційного навчання під час підготовки національних військових фахівців на основі передового досвіду держав-членів НАТО та країн-партнерів.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини