ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уже майже 1000 призовників відправлено до війська з Дніпропетровщини

12 Листопада 2020, 16:39
Уже майже 1000 призовників відправлено до війська з Дніпропетровщини

Зі збірного пункту Дніпропетровського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулося чергове відправлення призовників. Загалом за час цьогорічної осінньої призовної кампанії з Дніпропетровщини до війська вже направлено 958 юнаків.

Як повідомили у пресслужбі Дніпропетровського обласного ТЦК та СП, під час крайньої відправки 32 призовники направлено до Державної прикордонної служби України, а ще 59 відбули до Національної гвардії. 

Усі хлопці пройшли ретельне медичне обстеження, професійно-психологічний відбір, тестування на COVID-19 і отримали одноразову грошову виплату. 

– Майбутніх прикордонників доправлять у Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, де спочатку їх очікує двотижнева обсервація. Це передбачає запобігання контактів з військовослужбовцями, які вже служать. Згодом молоде поповнення розселять по 4 особи в кімнаті, – розповів представник Державної прикордонної служби України. — Упродовж місяця хлопці вивчатимуть тактику прикордонної служби, психологію спілкування, опановуватимуть вогневу і фізичну підготовку. Після завершення навчання всім запропонують службу на ділянках кордону або пунктах пропуску в різних куточках України, за винятком району проведення операції Об’єднаних сил. 

Серед призовників — 21-річний Микола. Щойно розпочався осінній призов, молодий чоловік без вагань прибув до терцентру.

– Я заздалегідь готувався до служби, — розповів Микола під час відправлення до війська. — Служитиму на кордоні й вважаю, що бути прикордонником почесно, романтично й цікаво. А ухилитися від армії намагаються слабкі. Впевнений: серед тих, хто нині в нашому строю, таких немає. 

– Вважаю, що кожен чоловік має відслужити в армії. І коли розпочався призов, я також не чекав повістки, – долучився до розмови призовник Сергій. – У мене брат – учасник бойових дій, тому я хочу бути схожим на нього та в майбутньому планую стати офіцером.

Загалом з Дніпропетровщини під час призовної кампанії «Осінь-2020» у військові частини ЗСУ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту призвуть 1265 юнаків.

Фото Сергія Кравчука

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини