ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уже 8 місяців окупанти не пропускають патрулі ОБСЄ через лінію розмежування

24 Листопада 2020, 18:51

Від березня цього року жоден патруль спостережної місії ОБСЄ так і не потрапив на тимчасово непідконтрольну урядові України територію. Так само всі спроби громадян України потрапити через КПВВ на той бік залишаються марними: окупанти повертають усіх назад без будь-яких пояснень.

Про це сьогодні на КПВВ «Золоте» повідомила помічник командира Луганського прикордонного загону підполковник Неля Доценко.

– З нашого боку прикордонники здійснюють пропуск громадян, які мають намір перетнути КПВВ пішки чи на транспорті, відповідно до наказу командувача ОС з 8.00 до 16.00 години. Для мешканців міста Золоте та п’яти навколишніх сіл пропуск здійснюється цілодобово. Враховуючи, що окупанти блокують пропуск в обидва боки, ми попереджаємо про це громадян, – наголосила підполковник Неля Доценко.

Вона також додала, що окупанти продовжують блокувати перетин лінії розмежування сторін через КПВВ спостерігачів ОБСЄ до тимчасово непідконтрольних уряду України територій. Так, за 8 останніх місяців жоден з патрулів ОБСЄ так і не потрапив на той бік. Відповідно до рішення командувача Об’єднаних сил, під час перетину лінії розмежування наші прикордонники не застосовують до патрулів спостережної місії ОБСЄ жодних карантинних обмежень.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини, Репортаж