ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд оновив угоду із структурою НАТО з фізреабілітації військовослужбовців

19 Листопада 2020, 8:21
Уряд оновив угоду із структурою НАТО з фізреабілітації військовослужбовців

Під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка відбулося чергове засідання Координаційної ради Трастового Фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції (КРТФ НАТО). Про це повідомляє Урядовий портал.

До складу ради увійшли Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, представники Мінсоцполітики, Міноборони, Мінветеранів, МВС, Нацгвардії, МОЗ, МОН, Національного комітету спорту інвалідів України, Національної асамблеї інвалідів України.

За результатами засідання КРТФ НАТО прийнято рішення про оновлення Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання щодо реалізації співробітництва в галузі медичної реабілітації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 № 49, з метою актуалізації завдань та ініціатив у сфері меддопомоги і реабілітації учасників антитерористичної операції, а також щодо забезпечення медичних центрів в Україні належними засобами надання відповідних реабілітаційних послуг.

Також учасники засідання розглянули питання щодо постачання медичного обладнання для реабілітаційних установ України, закупівлі допоміжних пристроїв для травмованих учасників АТО та реабілітації у формі фізіотерапії поранених українських військовослужбовців (які проходять дійсну військову службу та звільнених у запас/відставку), жінок і цивільного персоналу сектору безпеки і оборони в Республіці Болгарія.

За результатами зустрічі обговорили подовження строку реалізації проекту «Професійна підготовка і навчання фахівців з протезування/ортезування в Україні».

«Підготовка вітчизняних фахівців з протезування/ортезування згідно з вимогами міжнародних стандартів для забезпечення сучасними протезами військовослужбовців є ефективним механізмом, і в майбутньому сприятиме виробництву сучасних протезів, ендопротезів для осіб з інвалідністю по всій Україні», – наголосив заступник Міністра Віталій Музиченко.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація