ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна в ОБСЄ вимагає відповіді, як російська техніка потрапляє на Донбас

20 Листопада 2020, 8:40
Україна в ОБСЄ вимагає відповіді, як російська техніка потрапляє на Донбас

Україна вимагає від РФ надати пояснення з приводу того, як виявлена Місією ОБСЄ російська сучасна установка дистанційного розмінування УР-07 «Пересортировка» потрапила на українську територію на Донбасі.

Про це заявив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк заявив під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, передає Укрінформ.

«У звіті СММ від 11 листопада повідомляється про виявлення на полігоні біля Шимшинівки установки дистанційного розмінування (УР-07 «Пересортировка») – ще один приклад сучасної системи російського виробництва, яка ніколи не використовувалась ЗС України. Я б хотів знову закликати російського представника відповісти на просте запитання: як ці військові системи потрапляють на територію України, яка на цей момент повністю контролюється Росією?» – заявив Євгеній Цимбалюк.

Як нагадав представник України, лише минулого тижня він виступав із закликом до делегації РФ дати пояснення з приводу того, як виявлений Місією ОБСЄ 8 листопада біля Луганська російський комплекс радіоелектронної боротьби «Леєр-3» опинився на Донбасі та хто ним керував.

Нагадаємо, у СММ ОБСЄ 9 листопада повідомили про виявлення на полігоні поблизу тимчасово окупованої Шимшинівки (27 км на південний захід від Луганська) установки дистанційного розмінування УР-07 «Пересортировка», яка розміщувалась разом з іншими типами озброєння та техніки. Як заявила міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm, УР-07М «Пересортировка» – це відносно новий тип російської техніки, яка могла потрапити на Донбас виключно з РФ. Це один з перших випадків її фіксації на тимчасово окупованій частині Донбасу. Установка УР-07М «Пересортировка» почала надходити на озброєння МО РФ з 2014 року.

Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України