ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У загальному обсязі держоборонзамовлення частка «Укроборонпрому» становить 36 %

20 Листопада 2020, 18:00
У загальному обсязі держоборонзамовлення частка «Укроборонпрому» становить 36 %

Про це під час брифінгу заявив виконувач обов’язків генерального директора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко. Він додав, що за рік діяльності нового менеджменту Концерну попри ускладнення, пов’язані з пандемією, всі зобов’язання за чинними контрактами виконані вчасно та в повному обсязі. За його словами, є всі підстави сподіватися, що і план ДОЗ-2020 буде виконаний на 100 відсотків. Зокрема до кінця поточного року заплановано передати ЗСУ 26 БМП-1, повернуті в Україну з Польщі, які нині проходять дефектацію на ДП «Житомирський бронетанковий завод». Керівництво концерну розраховує, що до завершення року вдасться укласти контракт на будівництво трьох літаків Ан-178 для потреб війська.

Зі свого боку директор з питань активів, корпоративних прав і держоборонзамовлення ДК «Укроборонпром» Мустафа Найєм додав, що з огляду на ухвалений Верховною Радою закон «Про оборонні закупівлі» потрібно невідкладно вносити зміни в чинні нормативно-правові акти, щоб цим законом можна було керуватися повністю. Інакше можливий колапс з укладанням контрактів з підприємствами ОПК на виготовлення продукції «оборонки». А цього допустити в жодному разі не можна, бо військо не отримує потрібного озброєння, а трудові колективи залишаться без грошей.

Водночас Ігор Фоменко висловив стурбованість, що стратегію реформування «Укроборонпрому», яка отримала всебічну підтримку Президента України, Верховної Ради, Прем’єр-міністра України, РНБОУ та міжнародних партнерів, можуть згорнути через втручання у діяльність концерну новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

— Ми за системний підхід, але проти ручного управління. Наша частка — 36 % у загальному обсязі держоборонзамовлення. Реформа «Укроборонпрому» не тотожна реформі оборонно-промислового комплексу, ми її частина, — зазначив з цього приводу Ігор Фоменко.

Він додав: за останні кілька тижнів щодо держконцерну проводилася інформполітика «чорного піару» з обвинуваченнями у порушенні закону й непрофесіоналізмі.

— Ми не дозволимо нікому нас ображати та принижувати. Ніхто краще нас не знає тих процесів, які відбуваються на підприємствах «Укроборонпрому». Тому поважаймо одне одного, ми готові в режимі відкритого діалогу обговорювати наболілі питання, — наголосив виконувач обов’язків генерального директора концерну Ігор Фоменко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Озброєння та техніка