ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Військовому коледжі сержантів відкрито виставку «Українське військо 1917–1921»

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Листопада 2020, 11:40

Відкриття виставки відбулося на базі Військового коледжу сержантів ВІТІ імені Героїв Крут за сприяння регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області.

До експозиції виставки увійшли 19 стендів-плакатів, на яких відображена історія становлення та визвольних змагань збройних формувань Української держави початку минулого сторіччя, світлини видатних військових діячів, світлини архівних документів та досліджень.

– Знання історії України та її Збройних Сил далекої минувшини відкриває шлях до розуміння та аналізу подій сьогодення, – розповів т.в.о. заступника начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення підполковник Роман Цибульов. – Кожен громадянин повинен усвідомити, що фундації Гідності та Свободи Української держави визначаються як високою громадянською свідомістю суспільства, так і спроможністю захистити нашу незалежність від зовнішніх посягань.

З особливою зацікавленістю курсанти ознайомились із документами та світлинами про склад та структуру підрозділів зв’язку українського війська періоду визвольних змагань, хронологію та перебіг бойових дій за їхньою участю.

На одностайну думку майбутніх сержантів, виставка має не тільки пізнавальне, а й суттєве виховне значення. – І далека, і сучасна історія вчить нас, що кожен воїн повинен прагнути стати не тільки професіоналом своєї справи, а й носієм найкращих традицій захисників незалежності нашої держави, – поділилась думками курсантка Наталія Аронова.

До слова, експозиція розташована в центральному фоє навчально-адміністративного  корпусу 179-го об’єднаного навчально-тренувального  центру військ зв’язку Збройних Сил України. Тому її мають змогу відвідати й усі охочі військовослужбовці-контрактники, що проходять у центрі базову та фахову підготовку.

Фото автора

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Пані Військова. Дайджест АрміяInform MilitaryArt, Новини