ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Міністерстві оборони обговорили з іноземними радниками проєкт Стратегії воєнної безпеки України

12 Листопада 2020, 14:22

Сьогодні, 12 листопада, в Міністерстві оборони в режимі відеоконференції відбулося обговорення проєкту Стратегії воєнної безпеки України. У заході взяли участь керівники Директорату політики у сфері оборони і Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України, іноземні радники від урядів США, Канади, Великої Британії, Данії, Німеччини, Представництва НАТО в Україні.

В ході обговорення особливу увагу було приділено спільному розумінню та трактуванню основних положень, термінів та концептуальних підходів до забезпечення воєнної безпеки України, зокрема такому питанню, як організація всеохоплюючої оборони держави.

Після проведення погоджувальних процедур, Стратегію воєнної безпеки України планується розглянути на засіданнях Уряду та Ради національної безпеки і оборони України. В подальшому, після затвердження Указом Президента України, цей документ стане основою для розроблення Стратегічного оборонного бюлетеня України.

Проєкт Стратегії воєнної безпеки України – це документ довгострокового планування, який розробляється на виконання положень Закону України “Про національну безпеку України” та Стратегії національної безпеки України. Для її розроблення створено Робочу групу, до складу якої увійшли, окрім представників Міноборони та Генштабу, фахівці Офісу Президента України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Головного управління Національної гвардії України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Ради сприяння імплементації реформ Міністерства оборони України, Громадської ради при Міністерстві оборони України. Процес відбувається у взаємодії та за підтримки наших іноземних партнерів.

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини