ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові нагородили військових лікарів

7 Листопада 2020, 14:16
У  Львові нагородили військових лікарів

Начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Юрій Подолян вручив підлеглим відзнаки Міністерства оборони України та Начальника Генерального штабу, чергові військові звання та грошові премії.

– З початком вірусної пандемії COVID-19  ми збираємось виключно в екстрених питаннях протидії цій хворобі та для розв’язання питань життєдіяльності нашої установи. Але сьогодні маємо гарну нагоду. До нас надійшли нагороди від керівництва оборонного відомства і Генерального штабу ЗС України і я з задоволенням хочу вручити їх, – зазначив полковник медслужби Юрій Подолян.

Медалі та почесні нагрудні знаки військовослужбовці та працівники військового госпіталю отримали з нагоди Дня захисників України та інших свят. Втім отримати їх вчасно не було змоги через напружений графік роботи військових лікарів.

Вручаючи заслужені нагороди, начальник ВМКЦ ЗР підкреслив, що кожна з них – заслужена і є результатом важкої праці. Окрім відзнак, декілька військовослужбовців та працівників військово-лікувальної установи отримали також грошові премії від командування Медичних сил Збройних Сил України.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини