ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У грудні відкриють сервісний центр у Новотроїцькому

19 Листопада 2020, 13:59

У середині грудня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України планує відкрити багатофункціональний сервісний центр на контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Новотроїцьке».

Про це повідомив віцепрем‘єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, інформує пресслужба Мінрегінтеграції.

Сервісний центр у Новотроїцькому Донецької області споруджується за аналогом центру у Щасті  Луганаської області, який запрацював з 10 листопада.

«Щастя – це новий стандарт. І вже за місяць такий же центр буде відкрито і у Новотроїцькому. Наші громадяни з окупованих територій повинні мати можливість отримувати всі послуги, які надає Україна. Вони повинні відчувати і розуміти, що державі є до них діло. Я неодноразово казав, що моя мета – вийти на кордон з Росією ще до фактичної деокупації наших територій. Через людей. Через їхні серця і розуми, – завдяки турботі й сервісам. І я бачу, що це можливо», – наголосив Олексій Резніков.

Тепер і на КПВВ у Новотроїцькому  всі громадяни України по обидва боки лінії дотику зможуть отримати всі соціальні та адмінпослуги, безоплатну правову допомогу, тут передбачені відділення Ощадбанку, Нової пошти, кімнати матері й дитини, аптека і магазин супутніх товарів «ОСТО», можна буде скористатися соцпрограмами, зокрема – медичними, такими, як «Доступні ліки» тощо.

Також віцепрем‘єр додав, що цього року буде модернізовано сервісну зону і на КПВВ «Чонгар» на адмінмежі з Кримом, а наступного року сервісні центри будуть споруджені на всіх наявних КПВВ.

«Наша мета – повернення Донеччини, Луганщини та Криму, розвиток цих регіонів. Будівництво інфраструктурних об‘єктів, залізниці (до речі, сьогодні вже на порядку денному проєкт залізниці на Луганщині), налагодження умов для ведення бізнесу – від мікропідприємництва до великих заводів», – додав Олексій Резніков.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини