ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США виділять $5 млн для постраждалих від війни у Нагірному Карабаху

18 Листопада 2020, 16:05
США виділять $5 млн для постраждалих від війни у Нагірному Карабаху

Сполучені Штати Америки вітають припинення бойових дій між Вірменією та Азербайджаном у Нагірному Карабаху й виділяють 5 млн доларів на гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту.

Про це йдеться у заяві Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.

«Разом з дипломатичними зусиллями Сполучені Штати надають гуманітарну допомогу в сумі $5 млн для підтримки операцій Міжнародного комітету Червоного Хреста та інших партнерів з-поміж міжнародних і неурядових організацій з метою допомоги людям, постраждалим у результаті недавніх бойових дій», — наголошується в документі.

Як уточнюється, допомога надається з фондів Держдепартаменту й Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кошти призначені для забезпечення постраждалих продовольством, медичними послугами, тимчасовим житлом і надання іншої надзвичайної допомоги.

Отже, починаючи з 2019 року, гуманітарна допомога США постраждалим у протистоянні між Вірменією й Азербайджаном перевищила $10 млн. Ця сума включає $3,9 млн, призначених для реагування на пандемію COVID-19, допомогу мігрантам, переміщеним особам та громадам, які їх приймають.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України