ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США посилюють тиск для зупинки «Північного потоку – 2»

22 Листопада 2020, 16:22
США посилюють тиск для зупинки «Північного потоку – 2»

Влада США посилює тиск на Німеччину, щоб добитися відмови від завершення проєкту «Північний потік – 2». Про це повідомляє Радіо Свобода.

За словами чиновника, влада США склала список компаній і приватних осіб, які найближчим часом можуть потрапити під санкції в разі, якщо і надалі співпрацюватимуть з проєктом будівництва газопроводу по дну Балтійського моря з Росії до Німеччини. Нині представники адміністрації США, як стверджується, зв’язуються з деякими з цих компаній, попереджаючи про можливі наслідки.

Подібну тактику торік застосовували американські сенатори, які направили офіційні листи швейцарській компанії Allseas, яка займалась прокладкою труб по дну Балтійського моря. Відразу ж після ухвалення Конгресом законопроєкту про можливе введення санкцій проти тих, хто укладає труби для «Північного потоку – 2», Allseas, не чекаючи санкцій, відкликала свої судна. Відтоді будівництво газопроводу заморожено, хоча залишилося укласти всього близько 100 кілометрів труб.

«США не хочуть вводити санкції проти європейських компаній. Ми робимо ці дзвінки, щоб попередити їх і дати їм час вийти з проєкту», – зазначив співрозмовник DPA. Він не повідомив, з якими саме компаніями зв’язується Білий дім. Він також висловив упевненість у тому, що проєкт «Північний потік – 2» зазнає швидкого краху, повідомляє «Німецька хвиля».

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України