ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Серед військових ЗСУ на передовій жодного випадку коронавірусу не було майже півроку

15 Листопада 2020, 12:19
Серед військових ЗСУ на передовій жодного випадку коронавірусу не було майже півроку

Завдяки обов’язковим заходам із обсервації і вибіркового тестування особового складу перед залученням до проведення ООС, на передовій не було жодного випадку захворювання на COVID-19 майже півроку. Про це повідомляється на сторінці Командування у Фейсбуці.

“Що стосується боротьби з COVID-19 то Командуванням Медичних сил з перших днів пандемії було вжито необхідних протиепідемічних заходів, що дало свій позитивний результат щодо загального рівня захворювання на коронавірусну хворобу серед військових. Завдяки обов’язковим заходам з обсервації і вибіркового тестування особового складу перед залученням до проведення ООС майже півроку на передовій не було жодного випадку захворювання на COVID-19. Це дало змогу підготуватися до другої хвилі поширення хвороби і на сьогоднішній день військові медики забезпечені необхідними засобами для роботи з такими хворими. Також розроблені відповідні алгоритми та інструкції щодо надання допомоги коронавірусним хворим в залежності від наявних симптомів та важкості перебігу хвороби”, – йдеться в повідомленні.

“До Командування Медичних сил періодично надходять скарги з приводу невдоволення призначеним лікуванням або умовами перебування у розгорнутих тимчасових ізоляторах, на які ми намагаємося оперативно реагувати. У більшості випадків вони вирішуються на місцевому рівні. На сьогоднішньому етапі реформи медичні підрозділи військових частин та навчальних закладів напряму не підпорядковані Командуванню Медичних сил. Воно лише надає відповідні рекомендації щодо здійснення ними своєї діяльності але на усі звернення обов’язково реагує та намагається змінити ситуацію через відповідних начальників медичних служб за підпорядкованістю”, – зазначили у  Командуванні Медичних сил ЗСУ.

2
1
Стежте за нами в Instagram
Новини