ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Прапор над містом Лева підняли піхотинці та діти Героїв Небесної Сотні

21 Листопада 2020, 17:24
Прапор над містом Лева підняли піхотинці та діти Героїв Небесної Сотні

Загальноміський ритуал підняття Державного Прапора України на щоглу біля меморіалу Героїв Небесної Сотні у Львові відбувається щосуботи. Кожного разу право виконати цей почесний обов’язок надається людям, які своєю службою, працею, звитяжними вчинками звеличують ім’я України. Ритуал виконують солдати та офіцери військових частин Львівського гарнізону, ветерани російсько-української війни, члени патріотичних організацій тощо.

У День Гідності та Свободи прапор піднімали військовослужбовці 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та діти з родин львів’ян – Героїв Небесної Сотні.

Біля меморіалу відбувся екуменічний молебень за полеглих у боротьбі за свободу та незалежність України, який відслужили представники різних християнських конфесій. Вшанувати пам’ять учасників двох революцій прийшли прості львів’яни, які принесли до меморіалу квіти та лампадки.  Багато хто був із дітьми.

Ветеранка АТО/ООС капітан запасу Тетяна Науменко прийшла до меморіалу разом зі своєю дворічною донькою Софією.

– Хочу, щоб моя дитина змалку зростала в повазі до тих цінностей, за які воювали її батьки і тисячі українців, – говорить вона. – Тому сьогодні прийшла сюди, аби вшанувати учасників двох революцій.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство, Новини