ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На наступний рік у ЗСУ заплановано закупівлю до 1000 морозильних скринь

20 Листопада 2020, 15:47
На наступний рік у ЗСУ заплановано закупівлю до 1000 морозильних скринь

Про це на брифінгу у пресцентрі АрміяInform заявив заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗС України полковник Дмитро Наумчик.

— Наразі ми видали близько 700 морозильних скринь у військові частини ЗСУ. Таким чином забезпечили потреби підрозділів, що виконують завдання на взводних і ротних опорних пунктах, у таких скринях на рівні 80–85 %. Але за рахунок перерозподілу під час виходу з району проведення ООС одних військових частин і заходу інших підрозділи, що залишаються, ми забезпечуємо скринями на 100 %, — зазначив Дмитро Наумчик.

За його словами, на наступний рік заплановано закупити близько 1000 морозильних скринь різних об’ємів.

— Таким чином ми забезпечимо потребу у цьому обладнанні частин Збройних Сил України — як бойових, так і небойових. Зокрема планується забезпечити нечисельні їдальні Повітряних Сил — маю на увазі радіолокаційні підрозділи, забезпечення яких великогабаритними холодильними камерами недоцільне, — додав заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Дмитро Наумчик.

Фото – Руслан Тарасов

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, Озброєння та техніка