ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Музей АТО дарує книги захисникам України

23 Листопада 2020, 18:35
Музей АТО дарує книги захисникам України

До окремої повітрянодесантної бригади завітали представники музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Як повідомили у пресслужбі військової частини, в межах проєкту «Музей дарує книгу», який запровадило Міністерство інформаційної політики, музейники передали воїнам-десантникам чимало нових, патріотичних книжок сучасних авторів. Зокрема збірки з історії країни, про видатних діячів, російсько-українську війну тощо.

— Непрості події вже сьомий рік відбуваються на Сході нашої країни, тисячі героїв сучасності боролися за цілісність і неподільність України, тисячі й нині стримують збройну агресію загарбника, — сказала представниця музею та авторка книг про події на Сході України Ганна Терянік. — Ми в жодному разі не повинні забувати те, що відбувалося у пекельних 2014–2016 роках, як і мусимо пам’ятати про подальший хід визвольної боротьби нашого народу, знати видатних українців та свою історію. Бо це значний важіль у протидії ворожій пропаганді та важливий крок до перемоги.

Література відразу надійшла до підрозділів військової частини, заповнивши полиці у кімнатах традицій. Там кожен охочий може провести час, поринувши у сторінки минулої й сучасної історії України та її народу.

Фото пресслужби повітрянодесантної бригади

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
MilitaryArt, Новини