ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мілітаризація дітей в Криму: в ООН передадуть докази злочинів РФ

22 Листопада 2020, 15:28
Мілітаризація дітей в Криму: в ООН передадуть докази злочинів РФ

У Києві в середу, 25 листопада, правозахисники та науковці представлять факти порушень прав дитини в окупованому Криму внаслідок мілітаризації півострова, а також рекомендації для України для захисту кримської молоді. Про це йтиметься на пресконференції «Як захистити дітей в умовах мілітаризованого Росією Криму», повідомляє «Крим.Реалії».

«Кримські діти протягом останніх шести років живуть в окупації. Влада Російської Федерації системно порушує права дітей, що стосується всіх сфер їхнього життя. Це створення штучних загроз здоров’ю під час мілітарі-заходів, примусове громадянство, нав’язування російської ідентичності, позбавлення доступу до незалежних джерел інформації, обмеження в отриманні освіти рідною мовою і постійні перешкоди в доступі до освітніх установ на підконтрольній Україні території», – йдеться в анонсі заходу.

Відзначається, що правозахисники зібрали докази таких порушень, і в листопаді їх передадуть до Комітету ООН з прав дитини.

У липні 2020 року Держдума Росії ухвалила в третьому, остаточному читанні запропоновані президентом Володимиром Путіним зміни в закон про освіту, які стосуються виховної роботи в школах. У новій редакції документа згадується військово-патріотичне виховання молоді.

Раніше повідомлялося, що Прокуратура Автономної Республіки Крим і Севастополя та Кримська правозахисна група направили в Міжнародний кримінальний суд в Гаагу подання з інформацією про мілітаризацію дітей в Криму.

Як повідомляла група «ІС», жителі окупованого Криму повстали проти російського «патріотичного виховання» дітей.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Сюжет