ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні офіцери гірсько-штурмових частин здобувають розряд «Альпініст України»

22 Листопада 2020, 12:16
Майбутні офіцери гірсько-штурмових частин здобувають розряд «Альпініст України»

Для курсантів випускних курсів, які після завершення навчання в Національній академії сухопутних військ планують продовжити свою подальшу офіцерську службу у гірсько-штурмових військових частинах ЗС України, упродовж двох тижнів було проведено перший етап пілотного проєкту з гірської підготовки.

Спершу курсантів навчали теоретичній частині курсу у пункті постійної дислокації, а згодом вони мали змогу практично відпрацювати техніку та засоби подолання скельного рельєфу, зокрема, організацію спуску та підйому по вертикальних перилах та зняття їх на одному зі скельних масивів на околиці Львова. Окрім цього, учасники заходу відпрацювали налагодження переправи за допомогою системи «Поліспас».

Під час наступних етапів гірської підготовки заплановано практичне сходження на гори Говерла та Петрос, що в Рахівському районі Івано-Франківської області, а також скельна підготовка на масиві «Скелі Довбуша», що на Львівщині.

Варто зазначити, що захід відбувся за сприяння Відокремленого підрозділу «Федерації альпінізму і скелелазіння України» у Львівській області. А після успішного завершення підготовки курсанти отримають спортивний розряд «Альпініст України».

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини