ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Кримська платформа» стане майданчиком, який консолідує міжнародні зусилля з деокупації Криму

20 Листопада 2020, 9:41
«Кримська платформа» стане майданчиком, який консолідує міжнародні зусилля з деокупації Криму

«Кримська платформа» стане майданчиком, який консолідує міжнародні зусилля з деокупації Криму. Також її головним завданням буде збереження питання Криму на порядку денному.

Про це в ефірі програми «На самом деле: Крым» на телеканалі «Дом» розповів Постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич, повідомляє UA.TV

– У «Кримській платформі» головне – щоб питання Криму постійно було на порядку денному. Росія дуже хоче, щоб питання Криму замовчувалось і не обговорювалося. Мені здається, що великий представницький саміт, який ми проведемо в Києві, запустить постійний процес. Тобто дуже важливо, щоб «Кримська платформа» – це був не один саміт, не один день гарного заходу, а постійний процес, який матиме кілька векторів, – розповів український дипломат.

Зокрема, за словами Антона Кориневича, «Кримська платформа» передбачатиме роботу на рівні очільників держав та урядів.

– Це робота на рівні глав держав і глав урядів, робота на рівні міністерств закордонних справ, проведення тематичних форумів і засідань. У цій формі будуть обговорювати усі ключові питання, які стосуються Криму: права людини, мілітаризація, безпека, екологія. І практичні питання, такі як санкції, теж будуть обговорюватися, – підкреслив Антон Кориневич.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України