ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Іскра» пропонує створити станцію радіотехнічної розвідки на заміну застарілій «Кольчузі»

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Листопада 2020, 15:47

Фахівці «НВК «Іскра» здійснюють підготовку до розробки конструкторської документації на модернізовану станцію перешкод засобам радіозв’язку відповідно до потреб МОУ. Станцію планують сформувати на базі однієї транспортної одиниці з розширеними функціональними можливостями та роботою в розширеному частотному діапазоні. 

Така станція забезпечить створення прицільних за частотою та часом радіоперешкод, проведення пошуку, прослуховування, аналізу і запису характеристик виявлених засобів радіозв’язку, включаючи засоби зв’язку з ППРЧ. Реалізація цього проєкту дозволить забезпечити Збройні Сили України засобами РЕБ, що жодними чином не поступаються найкращим зарубіжним зразкам, а за деякими показниками й перевершують їх. Нині підприємством ведуться роботи із затвердження тактико-технічного завдання на проведення ДКР  і підготовці контракту на розроблення конструкторської документації та виготовлення першого дослідного зразка.

Про це в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» повідомив головний конструктор оглядових радарів НВК «Іскра» Дмитро Семенов.

Так, за його словами, казенним підприємством пропонують відкрити дослідно-конструкторську роботу (ДКР) «Резидент», під час якої буде створена сучасна станція радіотехнічної розвідки (СРР), що значно перевищить технічні можливості вже застарілої «Кольчуги».

– Ми підготували технічні й цінові пропозиції щодо відкриття цієї ДКР. Пропозиції оформлені належним чином і передані Міністерству оборони України. Тепер ми очікуємо від Міноборони подальших кроків, – повідомив головний конструктор оглядових радарів НВК «Іскра».

1
1
Читайте нас у Facebook