ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цьогоріч на Дніпропетровщині квартири отримали 20 родин учасників бойових дій

18 Листопада 2020, 15:00
Цьогоріч на Дніпропетровщині квартири отримали 20 родин учасників бойових дій

У 2020 році власниками житла стали 20 сімей учасників бойових дій  з Дніпропетровщини. Ще 65 – обирають квартири. Забезпечення житлом – обласним та державним коштом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, йдеться на Урядовому порталі.

«На Дніпропетровщині діє три програми із забезпечення житлом родин бійців АТО/ООС. Дві – державні, інша – обласна. Загалом вони дозволять придбати квартири для 85 сімей військових, – розповів Олександр Бондаренко. – Квартири майбутні новосели обирають самі. 20 вже придбали власне житло – у  Кривому Розі, Дніпрі, Новомосковську, Іларіоновому, Івано-Франківську. 65 – ще шукають ідеальний для себе варіант. Визначитися мають протягом року».

Держава виділила фінансування на квартири для сімей загиблих військових, АТОвців з І та ІІ групами інвалідності, переселенців з числа учасників бойових дій і тих, які мають ІІІ групу інвалідності.

Грошові компенсації від області на придбання житла – для учасників бойових дій та тих, хто отримав  інвалідність ІІІ групи внаслідок війни. Першочергово – для військових з пораненнями, контузіями або захворюваннями, що настали під час участі в АТО/ООС.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист