ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британія рекордно збільшує витрати на оборону

19 Листопада 2020, 14:10
Британія рекордно збільшує витрати на оборону

Сьогодні, 19 листопада, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосить про найбільші військові інвестиції в країні з моменту закінчення холодної війни. Він вважає, що такі витрати зміцнять позицію Сполученого Королівства як найбільшого спонсора оборони в Європі.

Про це повідомляє Reuters.

Він оголосить про виділення  додаткових 16,5 млрд фунтів для збройних сил протягом наступних чотирьох років.

Теперішній оборонний бюджет Британії складає трохи менше ніж 42 мільярди фунтів на рік.

«Я ухвалив це рішення у розпал пандемії, тому що захист королівства має бути на першому місці», – пояснив Борис Джонсон у своїй  заяві, оприлюдненій напередодні виступу.

«Міжнародна ситуація небезпечніша і конкурентніша, ніж будь-коли з часів холодної війни, і Британія повинна бути вірна нашій історії і підтримувати наших союзників. Щоб домогтися цього, нам необхідно повсюдно розширити наші можливості», – додав очільник уряду Великої Британії.

Як повідомляла АрміяInform, під час візиту української делегації до Великої Британії Міністри оборони країн Андрій Таран та Бен Воллес підписали меморандум про посилення співпраці між країнами у військовій сфері. Згідно з одним з пунктів меморандуму, Україні надають кошти £1,25 млрд. Крім будівництва портів, передбачено виготовлення серії з восьми британських ракетних катерів типу Barzan проєкту Vita.

Стежте за нами в Instagram
Армії світу