ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збройні сили Білорусі отримають нові комбіновані радіостанції «Богатырь-2»

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Жовтня 2020, 16:46

Комбінована радіостанція Р-186 «Богатырь-2 прийнята на озброєння Збройних сил Білорусі та надходить у війська зв’язку.

Про це повідомляє Державний військово-промисловий комітет Республіки Білорусь.

Радіостанцію «Богатырь-2» розроблено у ВАТ «АГАТ-системы управления» та виготовлено на базі колісного броньованого шасі МЗКТ-490100-19 (Volat).

Машина призначена для організації відкритого та засекреченого телефонного зв’язку, передачі даних по коротких хвилях (КХ) і ультракоротких (УКХ) радіоканалах, через мережу оператора стільникового зв’язку, а також станцію супутникового зв’язку під час ведення різних видів бою в русі та на стоянці.

Бронеавтомобіль зручний ще й тим, що його можна експлуатувати як в русі, так і на стоянці, автономно і під час розгортання у складі вузла зв’язку пункту управління.

До складу комбінованої радіостанції Р-186 входить широкий спектр засобів зв’язку і телекомунікаційного устаткування – УКХ і КХ-радіостанції, модеми, комутатори, станція супутникового зв’язку, обладнання для роботи в мережах 3G/4G, комплексна навігаційна система тощо.

Довідково. МЗКТ-490100-19 (Volat) – легкоброньований повнопривідний автомобіль від Мінського заводу колісних тягачів.

Дослідний зразок V1 був створений у 2016 році. Уперше машина з’явилася на виставці Eurosatory в Парижі. МЗКТ-490100-017 успішно пройшов випробування і був прийнятий на озброєння внутрішніх військ МВС Білорусі. Перші дві машини надійшли в мінський СОБР в грудні 2017 року і відразу ж заступили на цілодобове бойове чергування. У серпні 2020 року Мінський завод колісних тягачів (МЗКТ) представив новітній легкоброньований автомобіль Volat-490101.

Великий потенціал і широкі технічні можливості продемонструвала комбінована радіостанція Р-186 під час низки навчань, проведених у 2018–2020 роках, на яких «Богатырь-2» забезпечував бойове управління військами вищого командного складу Збройних Сил Білорусі.

Читайте нас у Facebook