ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За минулу добу У Збройних Силах зареєстровано 141 новий випадок захворювання на COVID-19

17 Жовтня 2020, 11:32
За минулу добу У Збройних Силах зареєстровано 141 новий випадок захворювання на COVID-19

Станом на 10.00 17 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 1024 особи.

Всього за час пандемії одужало – 3187 осіб, летальних випадків – 12.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 473 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 64 особи.

За минулу добу зареєстровано 141 новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 13 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 4 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 1 військовослужбовецяь, Черкаський військовий госпіталь – 2 військовослужбовця, ізолятор військової частини Львівської області – 1 військовослужбовець, Стебницька ЦРЛ – 1 працівник ЗС України, Новояворівська ЦРЛ – 1 працівник ЗС України, клінічна міська лікарня міста Одеси – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 128 осіб (Київська область – 50 військовослужбовців та 12 працівників ЗС України, Львівська область – 11 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Житомирська область – 7 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Дніпропетровська область – 14 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Запорізька область – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Хмельницька та Волинська області – по 3 військовослужбовця, Закарпатська область – 1 військовослужбовець та 2 працівника ЗС України, Миколаївська та Харківська області – по 2 військовослужбовця та по1 працівнику ЗС України, Одеська та Черкаська області – по 2 військовослужбовця, Вінницька, Івано-Франківська,Тернопільська, Полтавська та Сумська області – по 1 військовослужбовцю). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини