ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євросоюз стурбований невідведенням озброєння на тимчасово окупованому Донбасі

16 Жовтня 2020, 11:12
Євросоюз стурбований невідведенням озброєння на тимчасово окупованому Донбасі

Європейський Союз занепокоєний виявленням на непідконтрольних уряду районах Донбасу озброєння, розміщеного з порушенням ліній відведення.

Про це йдеться в заяві Євросоюзу щодо триваючої агресії Росії проти України та незаконної окупації Криму, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє Укрінформ.

«ЄС вітає черговий тиждень відносного спокою на лінії зіткнення. Звіти СММ підтверджують, що режим всеосяжного та необмеженого припинення вогню в основному дотримується, а кількість порушень залишається на безпрецедентно низькому рівні. Однак ми занепокоєні повідомленнями про виявлення озброєння, розміщеного з порушенням ліній відведення на непідконтрольних уряду районах», – йдеться у заяві.

У Євросоюзі закликали сторони дотримуватися своїх зобов’язань щодо припинення вогню та утримуватися від дій, які можуть поставити його під загрозу.

«Ба більше, сторони не в повному обсязі дотримуються додаткових заходів, і належний механізм координації для адекватної реакції на можливу ескалацію поки що відсутній. Тому ми повторюємо наш заклик до Росії повернутися до Спільного центру з контролю та координації», – зазначається в заяві.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України