ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Японія спустила на воду підводний човен нового покоління

15 Жовтня 2020, 11:31
Японія спустила на воду підводний човен нового покоління

В Японії на воду спустили перший дизель-електричний підводний човен (ДЕПЧ) нового покоління «Тайгей» (JS Taigei (SS-513), призначений для військово-морських сил Японії.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на Міністерство оборони Японії.

У перекладі з японського «Тайгей» означає «Великий кит». Раніше новий тип ДЕПЧ був відомий під позначенням 29SS.

Зовнішній вигляд підводного човна «Тайгей» мало відрізняється від субмарин попереднього покоління Sōryū, але, як зазначається, «начинка» нового ДЕПЧ зазнала значних змін.

Насамперед мова йде про відмову від двигунів 4V-275R, замість цього дизель-електрична установка оснащена літій-іонними акумуляторами.

Крім того, поліпшені можливості гідроакустичної системи та системи бойового управління, а також використовуються нові звукопоглинальні матеріали для зниження помітності субмарини. «Тайгей» також оснастять комплексом протидії торпедам, який викидає помилкові цілі для ухилення від ворожих торпед.

Передбачається, що новий ДЕПЧ уведуть до складу японського флоту в березні 2022 року, після чого його використовуватимуть як експериментальний підводний човен для відпрацювання нових технологій.

Стандартна водотоннажність субмарини складе близько 3000 тонн, довжина корпусу – 84 метри, ширина – 9,1 метра. Екіпаж – 70 осіб. Інші подробиці про характеристики підводного човна поки не розкриваються.

Загалом японський флот має намір прийняти на озброєння сім підводних човнів класу «Тайгей».  Наразі корпорація Mitsubishi Heavy Industries продовжує будівництво другої та третьої субмарин цього типу.

Стежте за нами в Instagram
Армії світу