ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Японія проти повернення Росії до G7 – посол Японії в Україні Такаші Кураі

17 Жовтня 2020, 9:43
Японія проти повернення Росії до G7 – посол Японії в Україні Такаші Кураі
Для Японії дуже важливо зберегти чинний формат «Великої сімки» без повернення до цієї групи Росії. Про це розповів посол Японії в Україні Такаші Кураі. Повідомляє Укрінформ.

«Президент Трамп, здається, торік поговорив про G8 (повернення Росії до «Великої сімки» – ред.), а цього року виступив з ідеєю включити ще кілька країн до цієї групи. Утім позиція Японії дуже чітка й проста – надзвичайно важливо зберегти рамки G7», – сказав Кураі.

Він наголосив, що Японія також підтримуватиме солідарність G7 стосовно антиросійських санкцій, запроваджених у відповідь на вторгнення до України.

«Ми вважаємо важливою солідарність G7 щодо санкцій проти Росії. Я часто озвучую у різних випадках, що продовження цих санкцій пов’язане з виконанням Росією Мінських домовленостей та повагою нею суверенітету України», – зазначив дипломат.

Кураі додав, що Японія дотримується тієї самої думки стосовно санкцій, пов’язаних із окупацією Криму. «Ми вважаємо важливою солідарність G7 і щодо питання Криму», – підсумував посол Японії.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України