ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як проходить техпідготовка другої партії катерів Island для ВМС ЗСУ пересвідчився Посол України у США

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2020, 9:20

Посол України у США Володимир Єльченко відвідав Судноремонтну верф Берегової охорони США у м. Балтиморі, де наразі проходить технічну підготовку друга партія патрульних катерів класу Island, які передадуть США Військово-Морським Силам Збройних Сил України. Про це повідомляє Посольство України у США.

Передача катерів відбувається в рамках пакету безпекової допомоги Україні, раніше затвердженої Конгресом США.

Під час візиту Посол провів зустріч з керівництвом Офісу міжнародних програм Берегової охорони США, судноремонтної верфі та інструкторським складом, які розповіли про стан робіт з відновлення технічної готовності та дообладнання патрульних катерів, ознайомились з виробничою та навчальною базою, а також продемонстрували спроможності Берегової охорони США по навчанню екіпажів на тренажерах та можливостей у ремонті кораблів.

Американська сторона зазначила, що роботи проходять за графіком, та підтвердила готовність найближчим часом прийняти та провести підготовку українських екіпажів катерів.

Посол України Володимир Єльченко висловив щиру вдячність американській стороні за допомогу у посиленні спроможностей ВМС ЗС України для захисту безпеки на морі та підтримку України у її протидії агресії РФ. Передача Україні другої партії патрульних катерів класу Island також сприятиме підвищенню рівня сумісності ЗС України зі стандартами країн НАТО.

Стежте за нами в Instagram