ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховній Раді рекомендували дозволити відстрочку від призову для деяких категорій громадян

15 Жовтня 2020, 18:01
Верховній Раді рекомендували дозволити відстрочку від призову для деяких категорій громадян

Парламентський комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки на сьогоднішньому засіданні розглянув низку законопроєктів, що стосувалися питання відстрочки від призову на строкову службу для окремих категорій громадян, а також правового режиму майна у Збройних Силах України.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Зокрема, розглянувши проєкт Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо відстрочки від призову на строкову військову службу деяких категорій громадян № 3689, народні депутати ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді включити законопроєкт до порядку денного четвертої сесії та за результатами розгляду в першому читанні ухвалити його за основу та в цілому.

Законопроєкт пропонує врегулювати питання, пов’язані з наданням відстрочки від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності особам рядового та начальницького складу служби цивільного захисту, прийнятим на службу до органів та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, через внесення доповнень до абзацу 8 частини 13 статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Також розглянуто проєкт Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» № 3403 та ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді включити його до порядку денного четвертої сесії та за результатами розгляду законопроєкту в першому читанні прийняти його за основу.

Законопроєкт пропонує врегулювати питання передавання боєприпасів ЗСУ, що підлягають утилізації, закладам фізичної культури та спорту, у структурі яких є відділення зі стрільби кульової та/або біатлону.

Члени Комітету розглянули та затвердили пропозиції Комітету до Плану законопроєктної роботи Верховної Ради України на 2021 рік.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Актуально, Новини