ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Велика Британія навчилася «блокувати» роботу російських ракетних систем C-400

12 Жовтня 2020, 9:50
Велика Британія навчилася «блокувати» роботу російських ракетних систем C-400

У Великій Британії навчилися «блокувати» роботу російських зенітних ракетних систем C-400 «Тріумф»: військові королівства змогли знайти «дірки» в протиповітряній обороні РФ, повідомляє журнал The National Interest.

«Британські військові змогли знайти «дірки» в протиповітряній обороні (ППО), створюваної даними ЗРС, і потенційно це дозволяє винищувачам п’ятого покоління F-22 Raptor і F-35 Lightning II Сполучених Штатів наближатися до повітряного простору Росії, не будучи виявленими C-400.

У режимі online поширюються повідомлення, що Королівські військово-повітряні сили (RAF) і Королівський військово-морський флот (RN) збільшили кількість патрулів біля російських кордонів, де в цей час розгорнуті С-400 і старіші С-300. ВМП і ВМС Великої Британії почали успішне радіоелектронне придушення радіолокаційних систем. С-400 і С-300 призначені для спільної роботи з метою підвищення ефективності інтегрованої системи протиповітряної оборони (Integrated Air Defense System, IADS) російських збройних сил».

У публікації не говориться, що RAF і RN ставили організовані перешкоди російським засобам ППО, оскільки подібні дії є загрозою національній безпеці та фактично початком військових дій.

Однак під час нещодавніх навчань Україна-НАТО постановка перешкод могла здійснюватися українськими засобами ППО, серед яких є і ЗРС С-300. І на навчаннях це цілком допустиме явище.

EurAsian Times повідомила, що військові Сполученого Королівства просканували частоти системи оборони, щоб дозволити літакам визначити вразливості російської зенітної платформи. Якщо це правда, то можна відкрити вікно для літаків-невидимок, як-от F-22 Raptor або F-35 Lightning II Joint Strike Fighter, щоб наблизитися до російського повітряного простору, не будучи виявленим потужним радаром на С-400.

Тут варто пояснити, що радіотехнічна розвідка ведеться в постійному режимі і за великим рахунком частоти мирного часу практично всіх радіолокаційних засобів російської ППО добре (і давно) відомі.

Системи без пошукового визначення параметрів несучих частот радіолокаторів радіотехнічної розвідки НАТО встановлюють усі характеристики зондувальних сигналів з моменту виходу в ефір. А іноді (на певних відстанях) навіть без перемикання передавачів РЛС з еквівалентних навантажень на антени, тільки в разі підняття високої напруги на передавальних пристроях. Навіть одного цього достатньо, щоб визначити характеристики локатора.

За інформацією сайту newformat.info

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Армії світу