ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вартовий неба у третьому поколінні

16 Жовтня 2020, 16:01
Вартовий неба у третьому поколінні

Лейтенант Дмитро Щоголев — офіцер у третьому поколінні. Ба більше, він та його брат обрали військову професію батька й діда, ставши вартовими неба у третьому поколінні! Їхній дідусь, полковник Віталій Щоголев, командував радіотехнічним полком ППО, а батько, майор Ігор Щоголев, служив у зенітних ракетних військах ППО. За їхнім прикладом пішли й хлопці — Дмитро та Максим. Старший — раніше, він уже кілька років служить на офіцерській посаді в зенітній ракетній бригаді на Одещині, має піврічний досвід виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил. Молодший Дмитро цього року закінчив ХНУПС і вже встиг непогано зарекомендувати себе у частині — він служить у зенітній ракетній бригаді, що дислокується на Дніпропетровщині.

— Начальник обслуги відділення бойового управління лейтенант Щоголев прибув до підрозділу наприкінці липня, — розповідає про підлеглого заступник командира дивізіону з озброєння — командир радіотехнічної батареї капітан Артем Мироненко. — Вже з перших днів служби він показав високий рівень фахової підготовки: непогано знає озброєння та військову техніку, володіє всіма необхідними теоретичними знаннями й уміло застосовує їх на практиці, сумлінно виконує свої обов’язки.

Наставник відзначає, що у порівнянні з офіцерами за призовом та тими, хто свого часу був призваний за мобілізацією, Дмитро, як і решта випускників ХНУПСу, має набагато вищий рівень підготовки за всіма напрямками. Тож і для входження в стрій, опанування посади йому знадобилося набагато менше часу.

Сам молодий офіцер каже, що попри гарний вантаж теоретичних знань, здобутих в університеті, все ж практики йому бракувало. Тож нині він усуває ці пробіли у власній військовій освіті, постійно працюючи з особовим складом на техніці. І, як засвідчують командири, це йому добре вдається. Дмитро — один з прикладів сумлінного виконання молодими офіцерами своїх обов’язків, перспективний офіцер, у якого велике майбутнє.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Life story