ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Шостці на Сумщині провели у вічність 19-річного курсанта Олександра Бойка

7 Жовтня 2020, 18:01
У Шостці на Сумщині провели у вічність 19-річного курсанта Олександра Бойка

У Сумах і Шостці сьогодні день жалоби. Містяни прощаються із загиблим у авіакатастрофі під Чугуєвом земляком, курсантом Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Олександром Бойком.

Олександр Бойко, який загинув у авіакатастрофі під Чугуєвом 25 вересня, був родом із села Богданівка. Він був старшим з п’яти дітей у родині. Дуже любив молодших братиків і сестричок, доглядав та опікував їх. Гарно вчився в Шосткинському ліцеї-інтернаті спортивного профілю, а згодом – у Харківському університеті Повітряних Сил. Був працьовитою, спокійною і життєрадісною людиною. Мріяв про офіцерську кар’єру і пілотування літаків…

На церемонію прощання до Шосткинського міського центру культури та дозвілля прийшло багато людей: містяни, жителі села Богданівка, обласного центру, військовослужбовці, друзі та однокласники Олександра. Всі, хто знав юнака, долучилися до Траурного ходу, провели його в останню путь.

Тіло хлопця доправили до Шостки гелікоптером ЗС України, а поховали – на Алеї Героїв міського цвинтаря. За традицією військового ритуалу – під залпи салютної групи.

Вічна пам’ять!

Безсмертя світлій душі!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини