ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Рівненському аеропорту боролися із «терористами»

17 Жовтня 2020, 17:10
У Рівненському аеропорту боролися із «терористами»

Служба безпеки України провела на території міжнародного аеропорту «Рівне» тактико-спеціальні навчання з нейтралізації умовних терористів. Тренування проводили за спеціально розробленим сценарієм, максимально наближеним до реальних ситуацій.

За легендою навчань, злочинці захопили літак АН-12 з екіпажом. Після переговорів правоохоронці прийняли рішення брати літак штурмом. У підсумку заручників звільнили, а «терористів» затримали.

Як розповів начальник управління Служби безпеки України у Рівненській області Андрій Тимченко, у навчаннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної поліції, Держспецзв’язку, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби, а також представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Тренування такого роду необхідні, аби підвищити рівень взаємодії в умовах реальної загрози та терористичних актів.

Представники Координаційної групи детально проаналізували кожну фазу навчань і відзначили ефективність задіяних підрозділів. Також учасникам тренувань були надані додаткові рекомендації щодо підвищення рівня готовності з протидії терористичним загрозам.

Фото Служби безпеки України

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Вишкіл, Новини