ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У НАТО озвучили умови для отримання Україною Плану дій щодо членства

27 Жовтня 2020, 11:46
У НАТО озвучили умови для отримання Україною Плану дій щодо членства

В Організації Північноатлантичного договору (НАТО) озвучили умови отримання Україною Плану дій щодо членства (ПДЧ) за кілька років.

Про це голова Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв повідомив у Facebook після онлайн-спілкування із заступником Генерального секретаря НАТО Мірча Джоане.

«Україна буде в НАТО. І вже у найближчі кілька років може отримати ПДЧ – План дій щодо членства у Північноатлантичному альянсі. Але до того нам потрібно впровадити низку реформ, передбачених щорічними національними програмами», – наголосив Єгор Чернєв.

За його словами, реформи, які має впровадити Україна для отримання ПДЧ, охоплюють політичні, економічні, оборонні, ресурсні, безпекові та правові аспекти.

«Насамперед, це, звісно, реформа СБУ, впровадження парламентського контролю над сектором безпеки та оборони та новий закон про державну таємницю», – заявив він та додав: «Звичайно, з політичних міркувань наші західні партнери не заявляють прямо, що готуються прийняти Україну до НАТО. Але надання ПДЧ автоматично означає, що країна стає кандидатом і, після завершення всіх необхідних реформ, вступає до Альянсу. Тому давайте менше слухати проросійських пропагандистів та доморощених «всепропальщиків», які заявляють, що нас ніхто ніде не чекає, і просто працювати над реформами. Доля нашого вступу до НАТО – тільки у наших руках».

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України