ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сто тисяч гривень замість земельної ділянки

16 Жовтня 2020, 14:04
Сто тисяч гривень замість земельної ділянки

У Черкасах тридцятьом учасникам АТО/ООС виплатять по 100 тисяч гривень за неотриману земельну ділянку під забудову. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради.

Як зазначила заступник директора департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко, черга утворювалась за датою подання відповідної заяви. Також, за її словами, вже сформовано список наступних 10 осіб для отримання цієї грошової компенсації.

Варто зазначити, що в разі виплати грошової компенсації, учасники бойових дій втрачають право на отримання безоплатної земельної ділянки із земель комунальної власності в місті Черкаси.

Наміри про одноразову виплату замість гарантованої державою земельної ділянки були озвучені ще торік. Тоді причиною такого рішення назвали відсутність необхідної кількості ділянок для всіх учасників АТО/ООС у Черкасах. Для прикладу обрали модель Львова, де аналогічна практика діє ще з 2016 року.

У департаменті соціальної політики Черкаської міськради повідомили, що на сьогодні понад тисяча ветеранів АТО/ООС подали документи на отримання грошової компенсації замість земельної ділянки.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист