ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США у відповідь на агресію РФ проти України проводять чергову ротацію військ у Європі

28 Жовтня 2020, 18:08
США у відповідь на агресію РФ проти України проводять чергову ротацію військ у Європі

Сухопутні війська Збройних сил США у Європі розпочали сьому ротацію бронетанкових підрозділів у рамках місії Atlantic Resolve у відповідь на агресію Росії проти України.

Про це повідомили у командуванні Сухопутних військ США у Європі (USAREUR).

Особовий склад дістається Європейського континенту через військові і комерційні аеропорти у Німеччині, Польщі та Румунії. Матеріальні засоби перекидаються морським шляхом до бельгійського порту Антверпен.

«З початку цього тижня бойова група 1-ї танкової бригади зі складу 1-ї бронетанкової дивізії (форт Худ, Техас) прибуває до Європи з метою підтримки операції Atlantic Resolve», – повідомили у відомстві.

Бронетанкові підрозділі Сухопутних військ ЗС США впродовж сьомої ротації проведуть двосторонні і багатосторонні військові навчання із близько десятьма союзниками по НАТО і країнами-партнерами. Метою військової активності є підвищення бойової готовності, покращення бойової оперативної сумісності, зміцнення партнерства між збройними силами США та союзниками і партнерами у Європі.

Зазначається, що американські військовослужбовці, які прибувають до Європи, вживають усіх необхідних санітарних заходів в умовах епідемії COVID-19.

Місія Atlantic Resolve проводиться у рамках Європейської ініціативи США із стримування. Вона була започаткована у відповідь на розв’язану Росією війну проти України на Донбасі. Від Сухопутних військ Сполучених Штатів до місії залучено близько 6 тис. військовослужбовців, які представляють танкові, авіаційні та логістичні компоненти. Дивізійне командування Atlantic Resolve дислокується у польській Познані.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України